Poslední květnový víkend jsme vyrazili do Hradce Králové na seminář Andyho Watsona senseie (kyoshi, 7. dan), po kterém následovalo Toreikan Team Taikai (dříve Nozomi team taikai).
V sobotu jsme cvičili. V neděli soutěžili. A po většinu víkendu předstírali, že jsme v klidu.
Pavel nám opakoval, že si to máme hlavně užít. Což zní jako výborný plán. Jenže mezi teorií a praxí občas bývá menší rozdíl. Obzvlášť když člověk nechce udělat senseiovi ostudu…

Na druhou stranu, kdyby to bylo úplně bez nervů, nejspíš by na taikai nikdo nejezdil.
Pokračovat ve čtení „Toreikan Team Taikai 2026“






